Újra bajnok a Fradi!

Tegnap este az NB I 30. forduló nyitómeccsén a Kecskemét gól nélküli I. félidő után 1:0-ra kikapott a Honvédtól Kispesten, így 9 ponttal lemaradva a Fradi mögött már nincs esélye a bajnoki címre. A zöld fehérek így zsinórban ötödször lettek bajnokok, s ma 19:30-kor az Üllői úton 34-szeres bajnokként várják Kisvárdát.

Az OTP Bank Liga 29. forduló hétfői zárómeccsén 3:2-re nyert Újpesten. Ma 14 órától az Újpest-Vasas találkozón az angyalföldiek kiesése is eldőlhet. A tabellán 1. FTC 60, 2. KTE 51, 3. Paks 47, 4. DVSC 46, 5. PAFC 44, 6-7. Újpest, Kisvárda 37-37, 8. ZTE 34, 9-10. Zsóry, Honvéd 32-32, 11. Fehérvár 30, 12. Vasas 23 ponttal. Fehérvár holnap 19:30-kor a forduló zárómeccsén a Zsóryt fogadja.

ZTE nyerte a szerdai kupadöntőt

Nemcsak a bajnokot, de a kupagyőztest is megismertük a hét közepén. Cserejátékosok lőtték a zalaiak góljait a MOL Magyar Kupa-döntő hosszabbításának végén szerda este a Népstadionban. A szünetben beállt Németh D. a 117. percben, a 76. percben beállt Szalay Sz. pedig a 122. percben lőtt gólt a Budafoknak a 2:0-ra megnyert mérkőzésen. A két bizakodó edző előző esti nyilatkozatai idekattintva olvashatók.