Továbbjutott a Fradi

November 25-én szombaton 33:29-re kikapott az Fradi férfi kézilabdacsapata Svájcban az Európa Kupa 3. fordulójának odavágóján – tudtuk meg Takács Gábortól.

A tegnapi visszavágón 14 órakor fogadták a zöld-fehérek az SV Bernet az Elek Gyula Arénában. A vendégek kezdtek jobban: 2:1-re, majd 4:2-re vezettek. A Fradinál a 8. percben volt először előny: 5:4. Ezután belelendült a zöld-fehér gépezet, a 16. percben már 13:8-as hazai vezetést mutatott az eredményjelző, szünetben 19:14-et mutatott az eredményjelző.

A II. félidőben állva hagyta ellenfelét Pásztor István csapata: a 38. percben 22:15-re húzott el, a 47. percben már 10 volt közte: 27:17. A hajrá ferencvárosi öröm játékot hozott, az utolsó 2 percben a közönség felállva ünnepelte kedvenceit. A végeredmény: FTC-Bern 33:24. Nagy Bence 9 gólt dobott, minden hazai játékos hozzátett a sikerhez. A Fradi 62:57-es összesítéssel bejutott a sorozat legjobb 16 csapata közé és a holnapi sorsoláson kap ellenfelet.