Együtt a lengyelekkel

A magyar labdarúgó-válogatott 3:0-s győzelmet aratott tegnap 20:45-től San Marinóban a világbajnoki selejtezősorozat I-csoport 2. fordulójában – láttuk az M4 Sporton.

Marco Rossi együttese – amely immár nyolc meccs óta veretlen -, a 13. percben Szalay Ádám csapatkapitány büntetőjével szerzett vezetést. A győzelmet Sallai Roland fejese biztosította be a 71. percben, aki 20. percben büntetőt hibázott. A végeredményt a 88. percben Nikolics Nemanja büntetőből állította be. Az olasz szakvezető a 85. percben becserélt Géresi Krisztián személyében újoncot is avatott.

A magyar válogatott mostani sikerével ötből ötödször múlta felül San Marinót, amely most sem úszta meg háromgólos különbség alatt. A 2. forduló eredményei: Albánia-Anglia 0:2 (0:1), San Marino-Magyarország 0:3 (0:1), Lengyelország-Andorra 3:0 (1:0). A múlt csütörtöki 1. fordulóban a lengyelekkel 3:3-t játszottunk. A tabellán 1. Anglia 6 pont (7:0 gólarány), 2-3. Lengyelország és Magyarország 4 (6:3), 4. Albánia 3 (1:2), 5. Andorra 0 (0:4), 6. San Marino 0 (0:8). A mieink 31-én szerdán 20:45-kor Andorra vendégei lesznek.