ZETApress

hírportál

Kint és Bent Kókánál

Kiss-Karácsony Krisztina festőművész és Király György grafikus, festőművész: Kint és Bent című kiállítása nyílt meg 18 órakor az angyalföldi Kóka Galériában. A július 04-én szombatig látható tárlatot a kiállítást rendező Molnár Valéria, a Kóka Ferenc Művészeti Alapítvány kurátora nyitotta meg.

A Visegrádi u. 6. földszintjén tartott megnyitón közreműködött Bajovics Milán zeneszerző és hegedűművész. A záró tárlatvezetést július 04-én szombaton 18 órakor tartják az alkotók. A 30-as éveiben járó Krisztina a Derecskei járásban, Tépe községben, míg a Barcsay-díjas 44 éves Király György Szolnokon alkot. Alföldiek tehát mindketten…

Szóljon hozzá!