Kalinka Zwacktól
Mi a közös a meggyben és a barackban? – Mindkettő a Kalinka legújabb gyümölcsös újdonsága. Az édes barack és a friss, enyhén fanyar meggy mostantól kompakt, 0,2 literes kiszerelésben kapható kizárólag a trafikhálózatban – tudatták sajtósaik.
Frissítő, gyümölcsös karakterükkel színt visznek a választékba, miközben megőrzik a Kalinka márkára jellemző kiegyensúlyozott és megbízható stílust – mindezt vibráló csomagolásban és praktikus űrméretben. Kalinka az élet gyümölcsös oldala, most 0,2 literben.
Meggyőző nyári ízélmény a Fütyülőstől
Új taggal bővült a Fütyülős-család, a Zwack Unicum Nyrt. likőrmárkája idén a frissítően fanyar és bársonyosan édes Meggyel egészült ki. Az új íz limitált, különleges csomagolásban érkezett a polcokra, az egyedi dizájn a nyár pezsgését és lendületét idézi. A Fütyülős színes ízvilága egy, igazán karakteres, mégis könnyed ízzel gazdagodott 2025-ben: a család legújabb tagja az édes-fanyar Fütyülős Meggy. Mélybordó színe és intenzív gyümölcsös ízvilága már az első kortyban felidézheti a baráti találkozók laza hangulatát. Jéghidegre hűtve, shotként fogyasztva is kiváló választás lehet, sőt akár koktélalapként is bizonyíthat a nyári összejöveteleken lime-mal és tonikkal kiegészítve.
A Fütyülős Meggy áprilistól limitált kiadásban található meg a boltok polcain, májustól pedig a Görögdinnye és a Tutti Frutti is friss, egyedi külsőt kap, hogy még jobban összeöltözzenek a színes, nyári estékkel. A Fütyülős az új ízvariánssal kiegészülve tovább színesíti kínálatát, minden kortyba egy kis nyarat csempészve. Így a klasszikusoktól kezdve, a gyümölcsös-mézes kombinációkon át egészen az izgalmas ízpárosításokig (például Csokis Mogyoró vagy Epres Rozé) könnyedén megtalálhatja bárki a kedvére valót – akár egy baráti koccintáshoz, akár egy különleges pillanathoz.
Zwack Unicum Nyrt.
A Zwack Unicum Nyrt. jelenleg Magyarország vezető italgyártó és forgalmazó cége. A Zwack története szorosan összefonódik ikonikus és egyben legrégibb márkájával, az Unicummal, amely 1790-ből származó titkos családi recept alapján készül, 40-nél is több gyógynövény felhasználásával. A hatodik generációt képviselő Zwack Sándor és Zwack Izabella vezetik a céget, a vállalat és a márka fő értékei – a hagyomány, innováció, eredetiség, minőség és szakmaiság – mentén.
A Zwack termékportfólióját, a legendás recept alapján készült Unicum mellett, az innováció jegyében Unicum Szilvával, a tölgyfahordóban készült, kávékivonatot tartalmazó Unicum Baristával, narancskivonatot tartalmazó Unicum Orange Bitterrel, a szuperprémium kategóriába tartozó Unicum Riservával, valamint a tíz évig érlelt, luxuskategóriát képviselő Unicum Trezor XO-val bővítették. Emellett a cég számos magyar márka – többek között a St. Hubertus, Fütyülős, Kalinka, Zwack Sándor Nemes Pálinka és a Vilmos – előállítója, és olyan nemzetközi italok forgalmazója, mint a Johnnie Walker, a Baileys, a Captain Morgan vagy a Smirnoff.





