Élen várjuk az őszt!

Tegnap 20:45-től Wolverhamptonban 1:0-s I. félidő után 4:0-ra vertük Angliát – láttuk az M4 Sporton. A Nemzetek Ligája A-divízió 4. fordulójában Sallai Roland 2, Nagy Zsolt és Gazdag Dániel 1-1 góllal terhelte meg Ramsdale kapuját.

A másik csoportmeccsen Mönchengladbachban ugyanakkor Németország-Olaszország 5:2 (2:0) volt az eredmény – láttuk a Spíler 2-n. A tabellán 1. Magyarország 7, 2. Németország 6, 3. Olaszország 5, 4. Anglia 2 ponttal. A múlt szombati 3. fordulóról idekattintva olvashatunk.

Válogatottunk legutóbb 1953. november 25-én győzött Angliában, amikor az Évszázad mérkőzésén az Aranycsapat Hidegkuti 3, Puskás 2 és Bozsik 1 góljával 6:3-ra diadalmaskodott. A három hónapos nyári szünet utáni 5. fordulóban szeptember 23-án pénteken Lipcsében lépünk pályára a németek ellen a csoportelsőségért, majd 26-án hétfőn a záró 6. fordulóban a Népstadionban az olaszokat fogadjuk.