Selejtezők a közmédián

A közmédia közvetíti a magyar labdarúgó-válogatott mindegyik vb-selejtezőjét. Eldőlt, hogy a magyar válogatott hátralévő kilenc mérkőzésének ? így a soron következő holnapi, Hollandia elleni találkozó ? televíziós, rádiós és online jogait is a Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap szerezte meg ? tudatták sajtósaik.

Az m1 a magyar labdarúgó válogatott második vb-selejtező mérkőzését is élőben közvetíti kedden 20 óra 15 perces kezdettel, a Kossuth Rádió pedig a találkozó második félidejét sugározza élőben 21:30-tól. A D-csoport második mérkőzésének televíziós kommentátora Menczer Tamás, a pályaszéli riporter Mohay Bence, a rádiós kommentátorok Gulyás László és Hajdú B. István lesznek.

A pénteki, andorrai 5:0 (2:0) arányú győzelmünk bizakodással tölthet el. Válogatottunk soron következő idei mérkőzései az m1-en és a Kossuth Rádióban: 2012. szeptember 11. Magyarország?Hollandia, október 12. Észtország?Magyarország, október 16. Magyarország?Törökország. Jövőre folytatódik a vb-selejtezők sora. Időpontok: 2013. március 22. Magyarország?Románia, március 26. Törökország?Magyarország, szeptember 6. Románia?Magyarország, szeptember 10. Magyarország?Észtország, október 11. Hollandia?Magyarország és október 15. Magyarország?Andorra.