Drámai Fradi-győzelem

Tegnap 18 órakor kezdték az FTC-Balatonfüred férfi kézilabda mérkőzést az NB I utolsó (26.) fordulójában a népligeti Elek Gyula Arénában. A zöld-fehérek kezdtek jobban, a 8. percben 5:2-re, a 10.-ben már 7:3-ra vezettek – tudtuk meg Takács Gábortól.

Füredi időkérés után is a Fradi dominált. A 16. percben 12:6-ra, négy perccel később 13:8-ra mentek a hazaiak. Utána viszont egy 7:0-s sorozatot produkált a Füred, mellyel 15:13-ra fordított. Félidőben egy góllal a vendégek álltak jobban, 15:16-ot mutatott az eredményjelző.

Fordulás után kiegyenlített küzdelmet láttunk. A 33. percben 17:17, öt perccel később 22:20 állt a táblán. Egyre idegessé vált a hangulat, a 49. percben 25:25 volt az állás, az 58.-ban pedig 31:29-re vezetett a Fradi. A Füred 12 másodperccel a vége előtt 31:31-re egyenlített, a slusszpoént Debreczeni Dávid utolsó másodpercben szerzett találata jelentette. FTC-Balatonfüred 32:31 (15:16). A Fradi a 4. helyen zárta a bajnokságot 37 ponttal, a Füred az 5. helyen végzett 29-cel.