Kupaérdekeltek csatája

Az OTP Bank Liga 3. fordulóban tegnap este a Konferencia-ligában múlt csütörtökön remekelő MOL Fehérvár az Üllői úton 3:0-s I. félidő után a 4:0-ra kikapott az Európa-ligába kedden átesett Fraditól. Csütörtökön mindketten az európai kupaselejtezők rájátszásának odavágóin lépnek pályára.

Az NB I további öt mérkőzésén DVSC-Vasas 1:1 (0:1), KTE-Zsóry 1:0 (1:0), ÚFC-ZTE 1:1 (0:1), Kisvárda-PAFC 1:1 (0:1), Honvéd-Paks 3:3 (2:0) volt az eredmény. A Fradi 3. és 4. gólja a 45+2. és a 90+1. percben, az újpestiek egyenlítő gólja a 90+3. percben, míg a paksiaké a 90+6. percben született. A 4. fordulót hétvégén rendezik, a szombati állami ünnepen nem lesznek mérkőzések.

A Merkantil Bank Liga 2. forduló múlt hétfői zárómérkőzésén Diósgyőr-Soroksár 1:2 (0:2), míg tegnap az NB II 3. fordulóban Gyirmót-Békéscsaba 0:1 (0:0), Haladás-Győri ETO 2:1 (2:1), Soroksár-Csákvár 2:2 (0:1), Szentlőrinc-Szeged 2:0 (2:0), Tiszakécske-Diósgyőr 1:2 (0:1), Ajka-Kozármisleny 4:2 (2:2), Siófok-Nyíregyháza 1:0 (1:0), Kazincbarcika-Budafok 2:1 (1:0), MTK-Dorog 5:2 (2:2), Pécs-Mosonmagyaróvár 2:1 (2:0) volt az eredmény. A 4. fordulóra holnapután kerül sor.