Már a Honvéd is pontos

Az MTK vendégeként is győzött a Kisvárda: hátrányból fordítva 1500 néző előtt 2:1-re győzött péntek este az OTP Bank Liga 3. fordulójának nyitómérkőzésén, így 100%-os teljesítménnyel vezeti a tabellát. A 2. forduló eredményei idekattintva olvashatók.

A Paks 1798 néző előtt otthon 3-3-t játszott a kétgólos előnyben is lévő Debrecennel szombat délután. 5677 néző előtt hosszabbításban fordított a Fradi: a Zsóry 6. percbeli vezetése után a zöld-fehérek góljai a 45+2., a 45+4., a 68. és a 90+4. percben estek az Üllői úton. Hiába vezetett, megint csak egy pontot szerzett a Fehérvár: 1822 néző előtt 1:1-t játszott szombat este Gyirmóton.

A ZTE-PAFC összecsapást tegnap délután 1737 néző előtt a játékvezető 2:1-es vendégvezetésnél a 70. percben felhőszakadás miatt beszüntette. (Szünetben a hazaiak vezettek 1:0-ra.) Az MLSZ ma dönt a folytatásról. Újpesten szerezte meg első pontját a Honvéd: a sereghajtó 2025 néző előtt 1:1-t ért el a labdarúgó OTP Bank Liga 3. forduló tegnap esti zárómérkőzésén.

A 3. forduló eredményei: MTK-Kisvárda 1:2 (1:0), Paks-DVSC 3:3 (1:2), FTC-Zsóry 4:1 (2:1), Gyirmót-Fehérvár 1:1 (0:1), ZTE-PAFC 1:2 (1:0) a 70. percben félbeszakadt, ÚFC-Honvéd 1:1 (1:0). A tabellán 1. Kisvárda 9, 2. Zsóry 6, 3. DVSC 5, 4-5. Paks, MTK 4-4, 6-7. FTC, PAFC 3-3, 8-10. Fehérvár, ÚFC, Gyirmót 2-2, 11-12. ZTE, Honvéd 1-1 pont.