Fordított az MTK

Az éllovas MTK a hajrában fordítva győzte le idegenben a Soroksárt tegnap délután a labdarúgó Merkantil Bank Liga 23. fordulójában. A vendégcsapat 3:2-es hazai vezetés után a 86. percben egyenlített, a 90. percben pedig a győzelmet érő gólt is megszerezte.

A Budafok idegenbeli győzelmével tovább üldözi az MTK-t. A Vasas a múlt vasárnapi hazai döntetlenje után este 3:2-re nyert az Ajka vendégeként, majd a Siófok megszakítva a Győr veretlenségi sorozatát: 2:1-re nyert az ETO FC otthonában az NB II tavaszi 4. forduló zárómérkőzésén.

Eredmények: Dorog-Vác 0:0, Budaörs-Budafok 0:1 (0:0), Tiszakécske-Kazincbarcika 2:2 (1:0), Békéscsaba-NYVSSC 2:2 (2:1), Szolnok-Haladás 0:0, Soroksár-MTK 3:4 (2:1), Ajka-Vasas 2:3 (2:2), Szeged-Gyirmót 0:0, Győri ETO-Siófok (0:2), a Csákvár szabadnapos volt. Az élcsoport: 1. MTK Budapest 52 pont/22 mérkőzés, 2. Budafoki MTE 46/22, 3. BFC Siófok 39/21.