Élen maradt az MTK

Az MTK győztes góljaAz éllovas MTK a Hungária körúton tegnap este egygólos hátrányból fordítva 1:1-es félidő után 2:1-re legyőzte a Budafok együttesét a labdarúgó NB II 13. fordulójában. A Vasas 0:0-s I. félidő után szintén hátrányból 3:2-re verte a Haladást a Fáy utcában, a Soroksár szintén 0:0-s I. félidő után otthon kapott ki 1:0-ra Csákvártól.

A játéknap vidéki eredményei: Dorog?Budaörs 3:0 (2:0), Kazincbarcika?Gyirmót 1:2 (0:1), Ajka?Szeged 1:0 (0:0), Tiszakécske?Siófok 2:1 (0:0), ETO FC Győr?Vác 0:0, Békéscsaba?Szolnoki MÁV 1:1 (0:1), míg Nyíregyháza most volt szabadnapos.

A Merkantil Bank Liga állása: 1. MTK 27 pont/12 mérkőzés, 2. Aqvital FC Csákvár 24/11, 3. Gyirmót FC 23/12, 4-5. Budafok és Győri ETO 22/12, 6. Siófok 21/11, 7. Vasas 17/11, 8. Szeged 16/11. 27-én vasárnap a listavezető lesz szabadnapos.

Megint remizett a Liza

Az ESMTK a két héttel korábbi 2:2-es hazai döntetlenje után a múlt szombaton a DEAC otthonában, majd tegnap délután Pesterzsébeten Sényővel is 2:2-t játszott az NB III Keleti-csoportjában. A tabella 6. helyén álló 17 pontos dél-pesti csapat jövő vasárnap a 7. helyezett 16 pontos Balassagyarmat vendége lesz. A BVSE tegnap Cegléden 1:0-ra kikapott.

Az Ady Endre úti pályán az őszi szezon kezdetén beígért új eredményjelzőnek, öltözőépületnek és NB II-es színvonalnak nyoma továbbra sincs, a biztonság viszont most is 1. osztályú. Az MLSZ-mellényes tucatnyi személy- és vagyonőrök (nők, férfiak egyaránt) a beléptetésnél ruha- és csomagátvizsgálást végeznek, elveszik az ásványvizes palackokat, s a csekély számú drukkereket jól elkülönítik a még kevesebb vendégszurkolótól. Persze érthető, hiszen nekik is meg kell élniük valamiből!