Csoportelsőként várjuk Szlovákiát

Gólöröm az Üllői útonAz Eb-selejtezők 4. játéknapján Pátkai Máté 80. percben lőtt góljával 1:0-ra győzött Wales ellen tegnap este a Groupama Arénában, így az E-csoport 1. helyén várja a szeptemberi folytatást. A másik meccsen Azerbajdzsán–Szlovákia 2:5 (1:2), míg Horvátország szabadnapos volt.

Csapatunk így mindkét hazai csoportmeccsét megnyerte, a március 24-i 2. fordulóról idekattintva olvashatunk. Múlt szombaton a 3. fordulóban Horvátország–Wales 2:1 (1:0), Azerbajdzsán–Magyarország 1:3 (0:1), szabad: Szlovákia volt. Az E-csoport állása a nyári szünet előtt: 1. Magyarország 9 (6:4), 2. Szlovákia 6 (7:2), 3. Horvátország (5:4), 4. Wales 3 (2:3), 5. Azerbajdzsán 0 pont (3:10 gólarány), de ellenfeleink 1-1 meccsel kevesebbet játszottak.

Most 3 hónap szünet következik, majd a szeptember 6-ai 5. játéknapon szabadok leszünk, majd a 9-ei 6. fordulóban Szlovákiát fogadjuk a Groupama Arénában. Mivel március 21-én Nagyszombaton az 1. játéknapon 2:0-ra kikaptunk tőlük, alaposan készülünk a visszavágásra. Azonos pontszám esetén az egymás elleni eredmény rangsorol.